Co-Location, Sunucu Barındırma, Datacenter

Bireysel ve Kurumsal sunucu barındırma ihtiyaçlarınızı yüksek hat kapasiteli, kabinlerinde sağlayabilirsiniz

 • 24/7 İzleme ve Müdahale
 • Sektörün en yüksek erişilebilirlik oranı
 • 99.9% SLA
 • Ücretsiz Yedekleme & Taşıma seçenekleri

Herkese erişim noktası publicNic Veri Merkezi

publicNic, tüm Co-Location (Barındırma) ihtiyaçlarınız için yüksek erişilebilirlik, kullanılabilirlik ve güvenli bir ortam sunar.
Sunucu barındırma hizmetlerimizden, bireysel yada kurumsal olarak, sunucularınız, network cihazlarınız İstanbul lokasyonlu
yeni nesil publicNic Veri Merkezimizden uygun koşullarda yararlanabilirsiniz. Siz işinize odaklanın! gerisi bizim işimiz.

Co-Location(Barındırma) Seçenekleri

Co-Location Ortak Özellikleri

Üst Seviye Güvenlik

Veri Merkezimiz 7x24 saat elektronik sistemlerle parmakizi, kartlı geçiş sistemi ve fiziki güvenliği arttırılmış lokasyonda hizmet vermektedir.

Global Data Center

Veri Merkezimiz farklı kıta seçenekleri ile Türkiye, Amerika, Hollanda ülkelerinde bulunmaktadır.

%100 Yerli Sermaye

PublicNic %100 yerli sermaye ile Türkiye Merkezli olarak kurulmuştur.

Firewall, DDOS Önleme

Endüstri standardı Güvenlik Duvarı, Saldırı Tespit / Önleme Sistemi ve Rakipsiz DDoS teknolojileri çözümleri

Load Balancer Çözümleri

Paylaşımlı Load Balancer yada size özel Load Balancer Seçenekleri

7/24 Destek ve İzleme

Veri Merkezimiz elektronik sistemler (Kamera, Kartlı geçiş sistemleri, yangın söndürme sistemi, ısı,nem,su,duman dedektörü) ile 7x24 izlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır.

Veri Merkezimizde Neler Sunuyoruz?Projeleriniz için, Yedekli enerji, sağlam güvenlik ve coğrafi yakınlık, güvenli altyapı.

Güvenlik

Kurumsal düzeyde erişim kontörlü, sürekli izleme ve karmaşık güvenlik ağı. Bunu kesinlikle önemsiyoruz!

(i) Biometrik ve kartlı giriş/çıkış sistemleri, %100 kapsama sahip CCTV izleme sistemleri, katmanlı güvenlik yaklaşımı, fiziksel yetkisiz erişim mümkün değil.

Enerji Yedekliliği

Yüksek Enerji ihtiyacı ve Yedeklilik, dikkatli bir planlama ve uygulama gerektirir. Bunun farkındayız ve Veri Merkezimizi maksimum çalışma süresine göre tasarlandı.

(i) Veri Merkezi için yedek güç kaynağı kritik öneme sahiptir. Veri Merkezimizin tüm katmanların %100 çalışmayı sağlamak için N+2 olarak tasarlanmıştır.

Maksimum Erişim Kapasitesi

40Gbps Internet Kapasitesi ve Ağ katmanları arasında 10+Gbps kapasite. Web siteleriniz ve sunucularınız için tamamen ölçeklenebilir ve güvenilir çözüm

(i) Veri Merkezi ölçeklenebilir, yük dengeleme, depolama alanı ağları için karmaşık sistemler ve özel sunucu mimarileri arasında iletişim sağlanmaktadır.

Verimlilik

Veri Merkezimizin her ayrıntısı, daha fazla verimlilik için hassas bir şekilde tasarlandı ve uygulandı.

(i) Veri Merkezi verimliliği, daha iyi performans, daha düşük kaynak tüketimi ve en üst seviye güvenliği sağlayacağından dolayı kesinlikle önemlidir. Firmamız ile, dikkatli planlamamız sayesinde tüm hepsini düşük maliyetle elde edersiniz. Bunu her zaman geliştirmek için çalışıyoruz.

Sertifikasyon

Hizmetler hakkında konuşmak, anlatmak kolaydır. Ancak, kalitesini kanıtlamak zordur. Bu noktada dünya standartlarını takip ediyoruz ve kendimizi geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

(i) Altyapımız ve personelimiz için yüksek standartları korumak için özen gösteriyoruz. Veri Merkezi altyapımız, Tier 3+ olarak tasarlanmış ve tüm iş süreçlerinin standart olarak sağlanması ve iyileştirilmesi için ISO 9001, ISO 20000-1, ISO 27001 akredite edilmiştir.

Üst Düzey Fiziksel Güvenlik

Fiziksel güvenlik doğru uygulandığından harikadır. 24 Saat, 7 Gün, 365 gün eğitimli güvenlik personeli, sadece yetkili personelin erişebildiği CCTV izleme ve kayıt sistemi, sadece yetkili personelin kartlı ve biyometrik kontrol sistemleri ile yetkili alanlara erişim sağlarız.

(i) Veri Merkezi altyapımızı, farklı kurumsal düzeyde güvenlik katmanları tarafından korunmaktadır. Bu çok katmanlı denetim, kartlı ve biometrik erişim kontrolü, %100 CCTV kapsama alanı, 24/7/365 gün uzman personel ve daha fazlasını içerir.

Stratejik Lokasyon

Ziyaretçilerinize daha yakın bir Veri Merkezi, web sitenizin, sunucunuzun daha kısa sürede erişim ve yükleme süresiyle sonuçlanacaktır. Hızdan ödün vermeyin.

Coğrafi Yakınlık

Veri Merkezimiz, coğrafi açıdan yakınlık ve daha iyi performans için Avrupa ile Orta Doğunun kalbinde İstanbul’da konumlandırılmıştır.

Özel çözümlere ya da konfigürasyonlara mı ihtiyacınız var ?

Bizimle İletişime Geçin

İhtiyaçlarınıza Özel Sunucuyu Oluşturun!

Müşterilerimize interaktif ve öngörülü sunucu satın alma deneyimi sunar. Herhangi büyüklükteki bir hosting projesinin gereksinimine uyacak şekilde, bütün sunucularımız tamamen özelleştirilebilir. Bu işlem sırasında yardıma ihtiyacınız varsa ekibimiz günün her saatinde yardımcı olmak için bekliyor.

01 İhtiyaçlarınıza uygun bir konfigürasyonu seçin.
02 Kendi ihtiyacınıza göre sunucu donanımlarınızı özelleştirin.
03 Ödeme alındıktan sonra sunucu devreye alınacak.
04 Herhangi bir sorununuz varsa 24 saat hizmet için burdayız

Daha fazlasına mı ihtiyacınız var?

Sunucunuzu donanım ve yazılım eklentileri ile geliştirin.

 • 2 GB ekstra RAM
  $3.99 /aylık
 • 4 GB ekstra RAM
  $7.99 /aylık
 • 6 GB ekstra RAM
  $11.99 /aylık
 • Litespeed Web Sunucu
  $19.99 /aylık
 • cPanel Panel
  $14.99 /aylık
 • Plesk 12 Panel (30 domain)
  $14.99 /aylık
 • 20 GB ekstra SSD Disk
  $3.99 /aylık
 • 40 GB ekstra SSD Disk
  $7.99 /aylık
 • 60 GB ekstra SSD Disk
  $11.99 /aylık
 • Windows 2008 R2 Std. Ed.
  $20.00 /aylık
 • Windows 2012 R2 Std. Ed.
  $20.00 /aylık
 • MSSQL 2008 / 2012 Web Ed.
  $20.00 /aylık
 • 1 Adet CPU
  $3.99 /aylık
 • 2 Adet CPU
  $7.99 /aylık
 • 3 Adet CPU
  $11.99 /aylık
 • Günlük Cloud Backup
  $9.99 /aylık
 • Haftalık Cloud Backup
  $4.99 /aylık
 • Aylık Cloud Backup
  $4.99 /aylık
Bütün yükseltmeler ve eklentiler eklenebilir ya da çıkartılabilir, sadece bizim satış ekibimize email atmanız yeterli. Yükseltme sırasında hiçbir kesintiye uğramazsınız. Tek şart eklentinin hesabınızda 30 gün boyunca kalması gerekli.

*Kontrol Panelleri VPS-1 tavsiye edilmez, çünkü bunları çalıştıran minimum kaynak gereksinimini karşılamaz.
 • 99.9% UPTIME
  Network Garantisi
 • EN HIZLI ALTYAPI
  SSD DESTEKLİ SUNUCULAR
 • 7/24 DESTEK
  HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Cloud VDS çözümlerinde, müşterilerimize en hızlı altyapıyı sağladığımız SSD ile güçlendirilmiş cloud sunucularımız ile veri güvenliğinizi garanti altına alıyoruz. Türkiye lokasyonlu ve en düşük ping değerine sahip publicNic.com cloud sunucu barındırma çözümlerini kullanarak en iyi fiyat / en yüksek performans avantajını hemen yakalayın.

Farklı Kontrol Paneli Seçenekleri

İşletim sistemine göre seçeceğiniz kontrol panellerinden birini tercih edebilirsiniz. Linux işletim sistemi için Cpanel yada Parallels Plesk Panel tercih edebilirsiniz. Windows işletim sistemleri için ise Parallels Plesk Panel yada Maestro Panel'i tercih edebilirsiniz.

cpanel
plesk
maestropanel

Powered by WHMCompleteSolution